دپارتمانهای علوم زمین

دپارتمان‌ های شرکت پیشگام تجهیز بنیان

پیشگام تجهیز بنیان یک شرکت چند وجهی بوده که فعالیت­های آن به صورت همزمان در شاخه­‌ های مختلفی از علوم زمین متمرکز شده است. این فعالیت­ها در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات ژئوفیزیک، مشاوره و فروش تجهیزات ژئوفیزیک، پایش آنلاین و مطالعات ژئوفیزیکی دسته بندی شده و  برای هر یک دپارتمان مجزا در نظر گرفته شده ست.

وابستگی روزافزون علوم مختلف به تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری بر هیچ کس پوشیده نیست. علم ژئوفیزیک نیز از این قاعده مستثنی نیست وامروزه سخت افزارها و نرم افزارهای مختلفی توسط این علم به کار گرفته شده­ اند. ما نیز در پیشگام تجهیز با تلفیق دانش ژئوفیزیک با دانش الکترونیک و کامپیوتر در مسیر جدیدی گام گذاشته ایم. دپارتمان تحقیق و توسعه از مهمترین دپارتمانهای این شرکت بوده که وظیفه آن طراحی و ساخت تجهیزات علوم زمین می‌باشد. در دپارتمان تجهیزات ژئوفیزیک مشاوره جهت انتخاب بهترین تجهیزات متناسب با کاربرد مورد نظر مشتریان و سپس تامین آنها از طریق فروش یا اجاره مهمترین اولویت­های می‌­باشد. در بخش پایش آنلاین و خدمات ژئوفیزیک، ما با تکیه بر دانش فنی پرسنل و همچنین به کارگیری تجهیزات پیشرفته ژئوفیزیکی خدمات مربوط به متقاضیان ارایه می‌گردد.

ما در پیشگام تجهیز بر آنیم تا با تکیه بر دانش و مهارت خود بتوانیم همواره بهترین راهکارهای تجهیزاتی و خدماتی را به مخاطبان خود ارایه دهیم.

حوزه های فعالیت پیشگام تجهیز بنیان
حوزه های فعالیت پیشگام تجهیز بنیان


Cresta Help Chat
Send via WhatsApp