درباره ما

درباره ما

شرکت پیشگام تجهیز بنیان از سال ۱۳۸۹ به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه های علوم زمین، محیط زیست و انرژی شروع نموده است.سرمایه اولیه شرکت ۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بوده که همزمان با گسترش دامنه فعالیتها به مرور تا سال ۱۴۰۰ به ۵۱٫۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال افزایش پیدا کرده است. چشم انداز، ماموریت و ارزشهای این شرکت بر مبنای شعار «نبض زمین در دست ماست…» پی ریزی و ترسیم شده است.

پیشگام تجهیز بنیان، درباره پیشگام تجهیز بنیان
درباره پیشگام تجهیز بنیان

چشم انداز

تبدیل پیشگام تجهیز بنیان به مرجعی جامع در زمینه تجهیزات و خدمات ژئوفیزیک.

ماموریت

نبض زمین در دست ماست، فلسفه وجود ماست. تامین تجهیزات و ارایه خدمات در حوزه علوم زمین سرفصل اصلی ماموریت ما می‌باشد. در این ماموریت همراهان ما اعضای شرکت، مشتریان، محصولات و شرکای خارجی هستند. ما تلاش می­‌کنیم تا با همکاری اعضای شرکت و مشارکت شرکای خارجی خود بتوانیم کارآمدترین تجهیزات ژئوفیزیک را تامین نموده و برترین خدمات در این حوزه را ارایه بدهیم. تجهیزات و خدمات ما اطلاعات زیر سطح زمین را برای شما به تصویر خواهد کشید.

ارزش ها

ما معتقدیم که ارزشها از ستونهای هر سازمان هستند که پایبندی به آنها بقای سازمان را در گذر زمان تضمین می‌نماید. ما در پیشگام تجهیز در تلاش هستیم تا دامنه ارزشهای خود را گسترده تر نموده و خود را موظف به حفظ آنها بدانیم.

  • ارزشهای ما در ارتباط با مشتریان و پرسنل: رضایت، وفاداری، احترام، صداقت و همکاری متقابل.
  • ارزشهای ما در قبال محصولات و خدمات: التزام به ارتقا کیفیت و به کارگیری خلاقیت.
  • ارزشهای ما در قبال جامعه: ارتقا دانش و مهارت.

مسئولیت های اجتماعی

ما در پیشگام تجهیز بنیان خود را به انجام مسئولیت‌های اجتماعی، فردی و سازمانی در قبال جامعه و آینده کشور متعهد می دانیم. باور به اهمیت بالندگی و خرسندی گروه‌های مختلف اجتماعی شامل کارکنان و مشتریان ما را به سمت تجارت منصفانه‌ای سوق داده که همزمان با گسترش فعالیت‌های اقتصادی به عنوان شرکتی مسئولیت‌پذیر و اثرگذار در جامعه حرکت کنیم. در این راستا بالندگی دانش و مهارت عمومی را در حیطه مسئولیت خود دانسته و بر آن بوده و هستیم تا با برگزاری دوره­های آموزشی و ورکشاپ به این وظیفه خود جامعه عمل بپوشانیم.

پیشگام تجهیز بنیان، برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف
مسئولیت اجتماعی: برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف


Cresta Help Chat
Send via WhatsApp