خدمات ژئوفیزیک

خدمات شرکت پیشگام تجهیز بنیان در زمینه ژئوفیزیک

شرکت پیشگام تجهیز به عنوانی شرکت دانش بنیان، ضمن حفظ تمرکز در فعالیت­های حوزه علوم زمین در تلاش بوده تا بتواند حداکثر زمینه­ های کاری مربوط به این حوزه را پوشش دهد. در این راستا علاوه بر فروش تجهیزات، خدمات مرتبط با این حوزه را در لیست فعالیت­های خود قرار داده است. این خدمات در دو شاخه خدمات فنی تجهیزات و خدمات ژئوفیزیک ارائه می‌شوند.

خدمات فنی تجهیزات ژئوفیزیک:

طراحی و ساخت: طراحی تجهیزات با کاربرد اختصاصی و بهینه سازی آنها بر اساس نیاز مشتری از مهمترین و تخصصی ترین خدمات این بخش می‌باشد. علاوه بر طراحی و ساخت تولیدات معمول این شرکت، تجهیزات اختصاصی بر اساس نیاز مشتری طراحی و تولید می‌گردند. برخی از تجهیزات به صورت استاندارد خود در برخی پروژه ها قابل استفاده نبوده و لازم است تا طراحی مجدد و یا بهینه سازی بر روی آنها صورت پذیرد. این نوع خدمات در دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت با تکیه بر تجربه متخصصان کارآزموده قابل ارایه می‌باشد.

تعمیر و کالیبراسیون: تجهیزات بسیاری در جامعه ژئوفیزیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از این تجهیزات توسط شرکت پیشگام تجهیز و برخی دیگر از طریق سایر منابع تامین شده اند. شرکت پیشگام تجهیز به عنوان تنها شرکت فنی فعال در بخش ژئوفیزیک، پشتیبانی پیوسته و ارایه خدمات تعمیر و کالیبراسیون تجهیزات را یکی از رسالتهای خود می‌داند. صرف نظر از اینکه مشتری تجهیزات را از چه منبعی خریداری کرده باشد، خود را به پشتیبانی و نگهداری از تمامی تجهیزات ژئوفیزیک موجود در ایران موظف می‌دانیم.

آموزش: با توجه به پیشرفت روزافزون علوم کامپیوتر و الکترونیک، تجهیزات ژئوفیزیک نیز روز به روز در حال ارتقا و تحول می‌باشند. این تجهیزات امروزه از امکانات مختلفی برخوردار می‌باشند و پیچیدگی آنها نیز نسبت به قبل افزایش یافته است. قطعا به کارگیری این تجهیزات نیاز به دانش کافی داشته و بدون آموزش، استفاده بهینه از آنها مقدور نخواهد بود. استفاده صحیح از تجهیزات و به کارگیری مناسب آنها در محل عملیات از دیگر دغدغه های شرکت پیشگام تجهیز می‌باشد. لذا با ارایه دوره آموزشی دفتری و عملیاتی، دانش و مهارت کاربر را در استفاده صحیح از تجهیزات ارتقا خواهیم داد.

طراحی و تعمیر تجهیزات ژئوفیزیک، پیشگام تجهیز بنیان
طراحی و تعمیر تجهیزات ژئوفیزیک

خدمات مطالعات ژئوفیزیک: اجرای عملیات ژئوفیزیک علاوه بر داشتن دانش کافی نیازمند مهارت در به کارگیری تجهیزات نیز می‌باشد. مهارت و تجربه با تکرار انجام کار ایجاد و انباشته می‌گردد. برخی از مشتریان علاقمند به اجرای عملیات ژئوفیزیک توسط یک تیم ماهر و متبحر بوده و صرفا مایل به اطلاع و استفاده از نتایج مطالعات ژئوفیزیک می‌باشند. در این راستا و جهت پوشش نیازهای این دسته از متقاضیان، خدمات مطالعات ژئوفیزیک توسط تیمی خبره از کارشناسان این شرکت ارایه می‌گردد. در این حوزه خدمات مختلفی از داده برداری تا مرحله تفسیر و تهیه گزارش ارایه می‌شود. خدمات ارایه شده در این حوزه به چهار روش مختلف ژئوفیزیکی ارایه می‌گردد:

ارائه خدمات ژئوفیزیک به روشهای مختلف، پیشگام تجهیز بنیان
ارائه خدمات ژئوفیزیک به روشهای مختلف


Cresta Help Chat
Send via WhatsApp