• -

شرکای خارجی شرکت پیشگام تجهیز بنیان

شرکای تجاری شرکت پیشگام تجهیز بنیان به شرح زیر می باشند:

 شرحنوع نمایندگی
gdd instrumentation، پیشگام تجهیز بنیانشرکت GDD instrumentationنمایندگی رسمی فروش در ایران
impulse radar، پیشگام تجهیز بنیانشرکت Impulse Radarنمایندگی رسمی فروش در ایران
orange lamp، پیشگام تجهیز بنیانشرکت Orange Lampنمایندگی رسمی فروش در ایران
oyo corporation، پیشگام تجهیز بنیانشرکت OYO corporationنمایندگی رسمی فروش در ایران
gem systems، پیشگام تجهیز بنیانشرکت GEM systems
scintrex، پیشگام تجهیز بنیانشرکت Scintrex
geometrics، پیشگام تجهیز بنیانشرکت Geometrics
phoenix geophysics، پیشگام تجهیز بنیانشرکت Phoenix Geophysics

  • -

درباره پیشگام تجهیز بنیان

شرکت پیشگام تجهیز بنیان از سال ۱۳۸۹ به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه های علوم زمین، محیط زیست و انرژی شروع نموده است.سرمایه اولیه شرکت ۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بوده که همزمان با گسترش دامنه فعالیتها به مرور تا سال ۱۴۰۰ به ۵۱٫۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال افزایش پیدا کرده است. چشم انداز، ماموریت و ارزشهای این شرکت بر مبنای شعار «نبض زمین در دست ماست…» پی ریزی و ترسیم شده است.

پیشگام تجهیز بنیان، درباره پیشگام تجهیز بنیان
درباره پیشگام تجهیز بنیان

  • -

  • -

اجاره تجهیزات ژئوفیزیک

اجاره تجهیزات ژئوفیزیک در پاسخ به نیاز مشتریان برای دسترسی به طیف وسیعی از دستگاه­ ژئوفیزیکی در شرکت پیشگام تجهیز بنیان راه اندازی شده است. از آنجاییکه خریداری همه تجهیزات برای شرکتهای ارایه دهنده خدمات ژئوفیزیک فراهم نیست، لازم است تا بخش از نیاز تجهیزاتی خود را به صورت موقت و از طریق اجاره کردن تامین نمایند. در پاسخ به این نیاز مشتریان، شرکت پیشگام تجهیز بنیان به عنوان مرجع تجهیزات ژئوفیزیک در ایران، بزرگترین مرکز اجاره تجهیزات ژئوفیزیک را دایر نموده است.

اجاره تجهیزات ژئوفیزیک، پیشگام تجهیز بنیان
اجاره تجهیزات ژئوفیزیک

  • -

خدمات شرکت پیشگام تجهیز بنیان در زمینه ژئوفیزیک

طراحی و تعمیر تجهیزات ژئوفیزیک، پیشگام تجهیز بنیان
طراحی و تعمیر تجهیزات ژئوفیزیک

شرکت پیشگام تجهیز به عنوانی شرکت دانش بنیان، ضمن حفظ تمرکز در فعالیت­های حوزه علوم زمین در تلاش بوده تا بتواند حداکثر زمینه­ های کاری مربوط به این حوزه را پوشش دهد. در این راستا علاوه بر فروش تجهیزات، خدمات مرتبط با این حوزه را در لیست فعالیت­های خود قرار داده است. این خدمات در دو شاخه خدمات فنی تجهیزات و خدمات ژئوفیزیک به شرح زیر هستند:


  • -

دپارتمان‌ های شرکت پیشگام تجهیز بنیان

پیشگام تجهیز بنیان یک شرکت چند وجهی بوده که فعالیت­های آن به صورت همزمان در شاخه­‌ های مختلفی از علوم زمین متمرکز شده است. این فعالیت­ها در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات ژئوفیزیک، مشاوره و فروش تجهیزات ژئوفیزیک، پایش آنلاین و مطالعات ژئوفیزیکی دسته بندی شده و  برای هر یک دپارتمان مجزا در نظر گرفته شده ست.

حوزه های فعالیت پیشگام تجهیز بنیان
حوزه های فعالیت پیشگام تجهیز بنیان

  • -

فروش دستگاههای ژئوفیزیک

شرکت پیشگام تجهیز بنیان به عنوان بزرگترین مرجع تجهیزات ژئوفیزیک در ایران، طراحی و ساخت دستگاه‌های ژئوفیزیک را از بدو تاسیس از ماموریتهای اصلی خود دانسته است. در این راستا تجهیزات ژئوالکتریک، لرزه نگاری، چاه پیمایی و سیستم مولتی الکترود توسط کارشناسان این شرکت ساخته شده و به بازار ارایه شده است. همچنان تحقیقات مداوم در راستای به روز رسانی و ارتقا این محصولات در چشم انداز این شرکت قرار دارد و ویرایشهای جدیدی از این محصولات به بازار ارایه شده و خواهد شد. محصولات این شرکت به مدد طراحی و کیفیت مناسب موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان نیز گردیده است. همچنین طیف وسیع مشتریان این شرکتی در بالغ بر یک دهه فعالیت، گواه دیگری بر کیفیت محصولات و خدمات این شرکت می‌باشد.

تامین تجهیزات ژئوفیزیک از برندهای معتبر، پیشگام تجهیز بنیان
تامین تجهیزات ژئوفیزیک از برندهای معتبر

  • -

قدردان حضور شما در نمایشگاه minex2022 هستیم…

Category : تازه ها

مفتخر بودیم تا از تاریخ ۲۹ الی ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ میزبان شما در “یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2022)” باشیم. از شما که با حضورتان یاری گر ما در ارائه ی محصولات و خدمات جدید در غرفه ی پیشگام تجهیز بنیان بودید، کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم و امید است سالهای آتی نیز میزبان شما باشیم.


  • -

یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران MINEX2022

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2022) از تاریخ ۲۹ الی ۳۱ شهریور ماه،پذیرای شما بازدید کنندگان گرامی در غرفه B34 در سالن شبستان مصلای امام خمینی هستیم.


  • -

دستگاه اندازه گیری نفوذ پذیری مغناطیسی و رسانایی

کاربرد دستگاه MPP PROBE:

شناسایی و تفکیک کانی‌های مگنتیت مانند سنگ آهن

شناسایی و نفکیک کانی‌های رسانا مانند کانی‌های سولفیدی مس

قابلیت اندازه گیری بر روی نمونه‌های مجزا یا مغزه‌های حفاری به صورت پیوسته

**شرکت پیشگام تجهیز تنها نماینده انحصاری شرکت GDD در ایران میباشد.**

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید….


Open Maps Widget for Google Maps settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp