افتخارات

گواهی نامه‌ها و افتخارات

 

حضور در نمایشگاه‌­ها و رویدادها

ردیفنمایشگاهسال
1نمایشگاه دستاوردهای بومی و خود کفایی1390
2پانزدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران1391
3اولین نمایشگاه تجهیزات و موارد آزمایشگاهی ایران ساخت1392
4شانزدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران1393
5پنجمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1395
6 هفتمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری بازار1395
7چهارمین کنگره بین المللی متخصصان جوان علوم زمین1396
8نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری دانشگاه تهران1396
9ششمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1396
10هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران1397
11هفتمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1397
12دومین همایش و نمایشگاه تخصصی بین المللی اکتشاف مواد معدنی1397
13هشتمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1398
14دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیر آهنی1398
15برگزاری همایش ژئوفیزیک هوایی در سازمان زمین شناسی کشور1398
16نهمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1399
17دهمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1400
18نهمین نمایشگاه تجهیزات و موارد آزمایشگاهی ایران ساخت1400
19یازدهمین نمایشگاه سالانه فرصتهای معدن و صنایع معدنی ایران1401
20بیستمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران1401
21دهمین نمایشگاه تجهیزات و موارد آزمایشگاهی ایران ساخت1401

شرکت پیشگام تجهیز بنیان از سال ۱۳۹۰ حضور فعالی در تمامی کنفرانس های علمی و نمایشگاه های تخصصی کشور داشته است. این حضور مستمر با هدف افزایش ارتباط با مشتریان و ارائه جدیدترین محصولات و خدمات شرکت صورت پذیرفته است. ما به عنوان یک شرکت دانش بنیان همواره از حضور در رویدادهای علمی کشور به عنوان فرصتی برای ارائه راهکارهای نوین به مسائل تخصصی استقبال کرده ایم، همچنین این موضوع نقش بسزایی در بالا نگاه داشتن سطح علمی شرکت پیشگام تجهیز بنیان داشته است. ما پیشرفت را وظیفه همیشگی خود دانسته و به آن متعهد هستیم.

از سوی دیگر علاوه بر پیگیری اهداف علمی و اقتصادی، جهت رونق بیشتر نمایشگاه‌ها و رویدادها حضور فعال را از وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانیم. قطعا حیات و رونق هر رویداد و نمایشگاهی به حضور مخاطبان وابسته بوده و بدون حضور آنها برگزاری موثر میسر نمی‌شود. لذا تلاش ما بر این است تا به عنوان یک شرکت فعال در حوزه علوم زمین، علاوه بر اهداف اقتصادی و علمی از اهداف مدنی و اجتماعی خود نیز غافل نمانیم.

پیشگام تجهیز بنیان، حضور متوالی پیشگام تجهیز بنیان در نمایشگاه های مرتبط
حضور متوالی پیشگام تجهیز بنیان در نمایشگاه های مرتبط

گواهینامه ها

شرکت پیشگام تجهیز از بدو تاسیس فعالیت در یک بستر قانونی را الزامات خود دانسته و همواره به آن متعهد بوده است. در این راستا مجوزهای قانونی لازم جهت فعالیت در حوزه علوم زمین اخذ شده است. همچنین این شرکت خود را مفتخر می‌داند که از بدو تاسیس مقید به فعالیت شفاف مالی و پرداخت مالیات بوده است. ما از همان سال ابتدای تاسیس فعالیتهای مالی خود را طبق قوانین مالیاتی کشور ایران پیاده سازی کرده و پرداخت مالیات را از افتخارات خود دانسته ایم.

جهت افزایش اطمینان مشتریان از کیفیت خدمات شرکت، همواره در تلاش بوده ایم تا خدمات و محصولات خود را بر اساس معیارهای موجود ارزیابی و نتایج آن را در قالب تاییدیه ها و گواهینامه ها به مخاطبان اطلاع رسانی نماییم. اخذ گواهی دانش بنیان برای محصولات ساخت شرکت و همچنین تاییدیه فعالیتهای فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای استاندارد سازی محصولات و خدمات شرکت بوده است.

عضویت در انجمن‌های تخصصی حوزه علوم زمین و ژئوفیزیک برای هم افزایی دانش بین فعالان حوزه ژئوفیزیک از دیگر برنامه­ های شرکت پیشگام تجهیز می‌­باشد. عضویت پیوسته در انجمن ژئوفیزیک ایران و حمایت مالی از این انجمن در راستای تقویت پیوند بین متخصصان و همچنین تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه مورد توجه ما بوده است. ما بر این باوریم که پیشرفت ما در گرو پیشرفت جمعی همه فعالان حوزه ژئوفیزیک بوده و در این راستا عضویت در انجمن­ها و نهادهای علمی را از رسالت­های خود می‌­دانیم.

مشارکت در فعالیت­های بین المللی و همکاری با شرکت­های خارجی از دیگر اقدامات شرکت پیشگام تجهیز می‌باشد. ما خود را موظف می‌دانیم که فعالیت با شرکای خارجی تا حد امکان در یک مسیر قانونی و شفاف انجام شده و شرکای خود را به ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان در ایران متعهد نماییم. اخذ نمایندگی فروش از شرکای خارجی، این اطمینان را به مشتریان خواهد داد که محصول فروخته شده از خدمات پس از فروش معتبر برخوردار بوده و این شرکت به عنوان نماینده فروش خود را در قبال مشتریان متعهد می‌داند. ما اخذ نمایندگی فروش را تعهدی در قبال ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان خود می‌دانیم.Cresta Help Chat
Send via WhatsApp