سرمایه گذاری در معدن

مشارکت در معدن

بر هیچ یک از فعالان بخش معدن پوشیده نیست، که ایران حدود ۷ درصد از ذخایر معدنی جهان را داراست و جزو ۱۴ کشور برتر از نظر حجم ذخایر معدنی است که ارزش حدود ۷۷۰ میلیارد دلار را در خود پنهان دارد.

نگاهی کوتاه به رشد و جایگاه صنایع معدنی در ایران و جهان، بیانگر عدم رشد هماهنگ و متناسب صنایع معدنی در ایران و دیگر کشورهاست. از جمله دلایل عدم رشد صنایع معدنی کشور، می­توان به عدم سرمایه گذاری بخش خصوصی در مرحله اکتشاف اشاره کرد. ناگفته پیداست که اکتشاف در معدن، دارای ریسک بسیار بالایی است و عمده­ ی سرمایه­ گذاران بخش خصوصی در زمینه ­ی استخراج و بهره ­برداری اقدام به سرمایه­ گذاری در محدوده­ ها می­نمایند.

شرکت پیشگام تجهیز بنیان یک شرکت دانش بنیان بوده که با تکیه بر توسعه و به کارگیری علوم روز دنیا در حوزه علوم زمین فعالیت می­نماید. شناسایی و اکتشاف معادن یکی از زیرشاخه ­های فعالیت ما در حوزه علوم زمین میباشد. در این زیرشاخه، هدف ما شناسایی و اکتشاف معادن با استفاده از جدیدترین و علمی­­ ترین روش­ های روز دنیا می­باشد تا علاوه بر کاهش ریسک با صرف کمترین هزینه بیشترین اطلاعات کسب گردد.

علیرغم وجود ریسک بالای اکتشاف تفصیلی در معادن، این شرکت جهت کاهش ریسک صاحبان محدوده­ های معدنی آماده­ ی مشارکت در زمینه اکتشاف معادن می­باشد.

با مشارکت در اکتشاف، ریسک محدوده ­های معدنی شما را بر عهده خواهیم گرفت.Cresta Help Chat
Send via WhatsApp