• -

  • -

دهمین سالگرد تاسیس شرکت پیشگام تجهیز

دهمین سالگرد تاسیس پیشگام تجهیز

ما با اعتماد شما ۱۰ ساله شدیم…


  • -

قدردان حضور شما در نمایشگاه minex2020 هستیم…

مفتخر بودیم تا از تاریخ ۸ الی ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ میزبان شما در “نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2020)” باشیم. از شما که با حضورتان یاری گر ما در ارائه ی محصولات و خدمات جدید در غرفه ی پیشگام تجهیز بنیان بودید، کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم و امید است سالهای آتی نیز میزبان شما باشیم.


  • -

حضور شرکت پیشگام تجهیز در نمایشگاه Minex2020

حضور شرکت پیشگام تجهیز در نمایشگاه minex2020

در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2020) پذیرای شما بازدید کنندگان گرامی در غرفه B16 در سالن شبستان مصلای امام خمینی هستیم.


  • -

لرزه نگاری به روش MASW

سرعت انتشار موج برشی به طور مستقیم با سختی و ظرفیت تحمل بار زمین که یکی از بزرگترین مجهولات در پروژه‌های مهندسی عمران می‌باشد، مرتبط است. از این رو دسترسی به این پارامترها در طراحی مهندسی، ارزیابی ریسک و تعیین مشخصات سایت سازه‌های بزرگ زمینی یا دریایی مهم هستند. کاربردهای وسیع این پارامترها در سایر علوم نظیر مهندسی سازه، ژئوتکنیک، زمین شناسی و ژئوفیزیک باعث گردیده است تا محققین به دنبال روشی سریع، اقتصادی و غیرتخریبی برای اندازه گیری سرعت موج برشی به جای روشهای معمول پر هزینه باشند. در این راستا روش جدیدی به نام لرزه نگاری آنالیزچند کاناله امواج سطحی توسعه داده شده که بر اساس تولید، ثبت و تحلیل امواج ریلی (نوعی موج کشسان و سطحی) استوار می‌باشد. این روش به دلیل عدم نیاز به حفاری به طور فزاینده ای به عنوان روشی قابل اعتماد، سریع و مقرون به صرفه مورد استفاده قرار میگیرد. با انجام این تست، پارامترهای دینامیکی لازم برای تعیین دقیق پارامترهای مدول، ظرفیت بار، همبستگی منطقی داده‌های ژئوتکنیکی و مهندسی لرزه به دست می‌آید. شرکت پیشگام تجهیز در این راستا با تکیه بر کارشناسان خبره و تجهیزات مدرن، هرگونه خدمات فروش و اجاره تجهیزات و آموزش تئوری و میدانی مرتبط با این روش لرزه نگاری را ارائه می‌نماید.

فروش تجهیزات لرزه نگاری

اجاره تجهیزات لرزه نگاری


  • -

  • -

  • -

کارگاه آموزشی مباحث نظری و عملی روش GPR

مفتخر بودیم در تاریخ ۱۳ آذر ماه سال جاری کارگاه آموزشی مباحث نظری و عملی روش GPR را با همکاری دانشگاه صنعتی اراک برگزار نماییم.

ورکشاپ GPR


  • -
سوئیچ باکس

افزایش راندمان عملیات ژئوالکتریک با سیستم مولتی الکترود

از آنجاییکه پیاده سازی آرایش‌های مختلف در روش‌های ژئوالکتریک زمان بر می‌باشد و گاهی جابجایی الکترودها در این روش با خطا همراه است. در این راستا شرکت پیشگام تجهیز با طراحی و ساخت دستگاهی جدید موفق به كاهش زمان انجام فعالیت‌های ژئوفیزیك اكتشافی شده است که داده برداری با حجم زیاد و در زمان کم را با کاهش نیروی انسانی و افزایش راندمان عملیات ژئوالکتریک مقدور ساخته است. این دستگاه به دلیل پشتیبانی تا حداکثر ۶۶ الکترود به صورت همزمان، قابلیت پیاده سازی آرایش‌­های مختلف و همچنین اتصال به تمامی دستگاه‌های ژئوالکتریک موجود، انتخاب مناسب و منعطفی جهت اجرای عملیات صحرایی ژئوالکتریک در کمترین زمان و بالاترین راندمان می­باشد.


  • -
دعوت نامه نمایشگاه minex2019

حضور شرکت پیشگام تجهیز در نمایشگاه minex 2019

در هشتمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2019) پذیرای شما بازدید کنندگان گرامی در غرفه B16 در سالن شبستان مصلای امام خمینی هستیم.


Open Maps Widget for Google Maps settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp