• -

اجاره دستگاه ژئوالکتریک

اجاره ژئوالکتریک

شرکت پیشگام تجهیز جهت تامین تجهیزات پروژه های مختلف، این تجهیزات را به صورت استیجاری در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

جهت اطلاع از شرایط اجاره تجهیزات و هزینه ها با شرکت تماس حاصل فرمایید…


  • -

یک خرداد ماه، روزی برای معدن

روز معدن
روز معدن و هفته معدن فرصتی است برای قدردانی از کسانی که با عزم و اراده والای خود میکوشند تا پایه های رشد و شکوفایی را در میهن عزیزمان تقویت نمایند…

  • -

روز جهانی زمین شناس

روز جهانی زمین شناس بر تمامی زمین شناسان فرخنده باد.


  • -

تبریک سال ۱۴۰۰

پیشگام تجهیز فرارسیدن نوروز باستانی، سرآغاز رویش و بالندگی طبیعی، شکوه و جلوگاه زندگانی را به شما مخاطبین گرامی صمیمانه تبریک میگوید.
سالی سرشار از خیر و خوشبختی را برای شما آرزومندیم….


  • -

  • -

دهمین سالگرد تاسیس شرکت پیشگام تجهیز

دهمین سالگرد تاسیس پیشگام تجهیز

ما با اعتماد شما ۱۰ ساله شدیم…


  • -

قدردان حضور شما در نمایشگاه minex2020 هستیم…

مفتخر بودیم تا از تاریخ ۸ الی ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ میزبان شما در “نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2020)” باشیم. از شما که با حضورتان یاری گر ما در ارائه ی محصولات و خدمات جدید در غرفه ی پیشگام تجهیز بنیان بودید، کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم و امید است سالهای آتی نیز میزبان شما باشیم.


  • -

حضور شرکت پیشگام تجهیز در نمایشگاه Minex2020

حضور شرکت پیشگام تجهیز در نمایشگاه minex2020

در نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (minex2020) پذیرای شما بازدید کنندگان گرامی در غرفه B16 در سالن شبستان مصلای امام خمینی هستیم.


  • -

لرزه نگاری به روش MASW

سرعت انتشار موج برشی به طور مستقیم با سختی و ظرفیت تحمل بار زمین که یکی از بزرگترین مجهولات در پروژه‌های مهندسی عمران می‌باشد، مرتبط است. از این رو دسترسی به این پارامترها در طراحی مهندسی، ارزیابی ریسک و تعیین مشخصات سایت سازه‌های بزرگ زمینی یا دریایی مهم هستند. کاربردهای وسیع این پارامترها در سایر علوم نظیر مهندسی سازه، ژئوتکنیک، زمین شناسی و ژئوفیزیک باعث گردیده است تا محققین به دنبال روشی سریع، اقتصادی و غیرتخریبی برای اندازه گیری سرعت موج برشی به جای روشهای معمول پر هزینه باشند. در این راستا روش جدیدی به نام لرزه نگاری آنالیزچند کاناله امواج سطحی توسعه داده شده که بر اساس تولید، ثبت و تحلیل امواج ریلی (نوعی موج کشسان و سطحی) استوار می‌باشد. این روش به دلیل عدم نیاز به حفاری به طور فزاینده ای به عنوان روشی قابل اعتماد، سریع و مقرون به صرفه مورد استفاده قرار میگیرد. با انجام این تست، پارامترهای دینامیکی لازم برای تعیین دقیق پارامترهای مدول، ظرفیت بار، همبستگی منطقی داده‌های ژئوتکنیکی و مهندسی لرزه به دست می‌آید. شرکت پیشگام تجهیز در این راستا با تکیه بر کارشناسان خبره و تجهیزات مدرن، هرگونه خدمات فروش و اجاره تجهیزات و آموزش تئوری و میدانی مرتبط با این روش لرزه نگاری را ارائه می‌نماید.

فروش تجهیزات لرزه نگاری

اجاره تجهیزات لرزه نگاری


  • -

Open Maps Widget for Google Maps settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp